sierpień

2019

22

Najem z dojściem do własności etap I: DNI OTWARTYCH DRZWI 10 – 11 WRZEŚNIA

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informujemy, iż w trakcie zaplanowanych na 10 i 11 września Dni Otwartych Drzwi udostępnione zostaną przydzielone Państwu mieszkania. Pozwoli to na obejrzenie lokalu jeszcze przed podpisaniem umowy najmu, zapoznanie się z układem znajdującego się w nim osprzętu oraz dokonanie pomiarów niezbędnych do zaplanowania umeblowania.

PROSIMY O PRZESŁANIE DO KOŃCA DNIA 26.08.19 r. (poniedziałek) NA ADRES BOK@PTBS.PL INFORMACJI ZWROTNEJ CZY SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI UDZIAŁEM W DRZWIACH OTWARTYCH

Lista osób, które wyrażą chęć obejrzenia swojego przyszłego mieszkania zostanie przekazana Generalnemu Wykonawcy i tylko osoby widniejące na niej będą wpuszczone na teren budowy.

W związku z faktem, że w wyznaczonym terminie plac budowy będzie nadal w gestii Generalnego Wykonawcy, wejście do mieszkań będzie odbywać się w godzinach pracy budowy oraz ściśle według następującego harmonogramu:

10 WRZEŚNIA (wtorek)
  • 8.00 – 11.00 / budynek 5MW 1
  • 11.00 – 12.00 / budynek 5MW 3 i 4
  • 12.00 – 15.00 / budynek 5MW 2
11 WRZEŚNIA (środa)
  • 8.00 – 11.00 / budynek 5MW 6
  • 11.00 – 14.00 / budynek 5MW 7
  • 14.00 – 15.00 / budynek 5MW 5

 

Zbiórki poszczególnych grup przyszłych najemców odbywać się będą przed wejściem na budowę od ul. Żołnierzy Wyklętych, przy parkingu sklepu Biedronka lub przed wejściem do danej klatki (w przypadku wcześniejszego demontażu ogrodzenia budowy).

Bardziej szczegółową informację przekażemy zainteresowanym osobom w dniach poprzedzających Dni Otwartych Drzwi.

Ponadto informujemy, iż mając na uwadze względy bezpieczeństwa, na teren budowy będą mogły wejść jedynie osoby dorosłe, a liczba odwiedzających dany lokal nie może przekroczyć 3 osób. Na obejrzenie danego lokalu oraz dokonanie pomiarów przewidujemy ok. 15 minut dla każdego z mieszkań. Ewentualne uwagi dot. lokalu będzie można zgłaszać dopiero w momencie przekazywania kluczy, do protokołu zdawczo-odbiorczego.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie zaplanowanego harmonogramu oraz czasu przewidzianego na oględziny w celu umożliwienia wejścia do lokali wszystkim obecnym danego dnia osobom.