Oferta pracy: administrator osiedla

POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O.O.

zatrudni na stanowisku:

ADMINISTRATOR OSIEDLA

(Umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • cykliczny przegląd obsługiwanych zasobów poprzez sprawdzenie stanu technicznego i sanitarnego nieruchomości,
  • kontakt z najemcami, przyjmowanie skarg i wniosków,
  • współpraca ze Strażą Miejską, Policją i innymi jednostkami,
  • protokolarne przekazywanie i odbiór lokali,
  • przekazywanie stwierdzonych nieprawidłowości do bezpośredniego przełożonego,
  • zawieranie umów na najem miejsc garażowych,
  • kontrola sprawności działania urządzeń,
  • reagowanie na akty wandalizmu,
  • uczestniczenie w postępowaniach przetargowych,
  • rozliczanie faktur,
  • prowadzenie sprawozdawczości;

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne,
  • znajomość pakietu MS Office: Word, Excel,
  • posiadanie samochodu i prawa jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i w obsłudze klienta;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, na czas zastępstwa,
  • stabilną pracę w renomowanej Spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Oferty pracy (list motywacyjny + CV) należy przesłać na adres sekretariat@ptbs.pl

W terminie do dnia 18 lutego 2020 roku.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.