lipiec

2021

09

Oferta pracy: inspektor nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno-budowlanej

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO sp. z o.o.

Zatrudni na stanowisku

INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO W BRANŻY KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją inwestycji mieszkaniowych zgodnie z prawem budowlanym, wiedzą techniczną, budżetem, harmonogramem i standardami PTBS oraz zawartymi umowami
  • Weryfikacja otrzymywanych projektów pod względem zgodności ze specyfikacją, wymaganiami Prawa Zamówień Publicznych i standardami PTBS
  • Monitorowanie, analizowanie i zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu
  • Wykonywanie raportów technicznych dt stanu zaawansowania projektu
  • Przygotowanie wytycznych do specyfikacji warunków zamówienia na usługi i roboty budowlane (opisu przedmiotu zamówienia, dokumentacji technicznej)
  • Analizowanie i optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy
  • Nadzór i koordynacja nad uzyskiwaniem decyzji urzędowych umożliwiających terminową realizację inwestycji
  • Monitorowanie realizacji umów na roboty budowlane, na usługi (usługi projektowe), budowę przyłączy oraz kontrola procesu przygotowania inwestycji
  • Udział w naradach koordynacyjnych na prowadzonych budowach
  • Nadzór lub współudział w odbiorach wykonanych robót i w rozliczaniu przerobów miesięcznych
  • Kontrole jakościowe i ilościowe prowadzonych prac
  • Współpraca przy realizacji kontraktu z kierownikami budowy oraz z zespołami biorącymi udział w realizacji procesu budowlanego
  • Współpraca z Zarządem oraz wszystkimi zaangażowanymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w spec. konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomości prawa budowlanego i norm oraz procesów budowlanych, znajomość ustawy Prawa Zamówień Publicznych, Prawa Budowlanego i powiązanych aktów prawnych związanym z realizacją procesu inwestycyjnego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości pakietu Ms Office – Excel, Word, Power Point oraz AutoCad
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Determinacja w osiąganiu celów, umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie, zdolności analityczne
  • Skrupulatność, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich
  • Znajomość procesu inwestycyjnego i przepisów BHP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji interesujących projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

Osoby zainteresowane ofertą pracy w PTBS prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 26 LIPCA 2021 roku na adres:

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o

Konfederacka 4, 60-281 Poznań

lub

sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.