sierpień

2021

18

Oferta pracy: Radca Prawny

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku

RADCA PRAWNY

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  1. Świadczenie pomocy prawnej w zakresie prawa podatkowego w tym  udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych,  wniosków o interpretacje podatkowe , sporządzanie wewnętrznych aktów prawnych oraz występowanie przed sądami i urzędami.
  2. Monitorowanie zmian przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego i prawa pracy.
  3. Doradztwo w zakresie zadań związanych z funkcjonowaniem Spółki.

Wymagania:

  • Ukończona aplikacja radcowska.
  • Znajomość prawa podatkowego oraz prawa pracy.
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość i dokładność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą), pakiet medyczny
  • Przewidywane zatrudnienie na pełen etat.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w PTBS prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 17 września 2021 roku, na adres:

Ul. Konfederacka 4

60-281 Poznań

lub sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, iż na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby

Składając dokumenty, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku) Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.