kwiecień

2021

13

Oferta pracy: referent ds. księgowości

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.

Zatrudni na zastępstwo na stanowisku:

Referent ds. księgowości

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych,
  • wystawianie faktur w systemie FK,
  • sporządzanie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wiedza merytoryczna z zakresu rachunkowości i podatków,
  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres zastępstwa,
  • stabilną pracę w renomowanej Spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Oferty pracy należy składać w terminie do dnia 25.04.2021 r. przesyłając na adres sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Załączenie poniższej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.