styczeń

2022

27

Oferta pracy: Analityk finansowy

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowywanie analiz ekonomicznych dotyczących inwestycji prowadzonych przez Spółkę.
  2. Sporządzanie raportów i analiz finansowych, w tym wieloletnich prognoz finansowych oraz uczestnictwo w procesie planowania i budżetowania firmy.
  3. Raportowanie zagadnień związanych wykorzystaniem pomocy publicznej.
  4. Prowadzenie monitoringu i analiz rynku nieruchomości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (nauki ekonomiczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (kluczowa kompetencja)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność
  • Obowiązkowość i dokładność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w oparciu o umowę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku), pakiet medyczny

Osoby zainteresowane ofertą pracy w PTBS prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 18 kwietnia 2022 roku, mailem na adres sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, iż na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku) Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.