sierpień

2021

24

Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji księgowej jednostki,
  • Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym i finansowym dokumentów księgowych,
  • Dekretowanie dokumentów księgowych, zgodnie z zakładowym planem kont i podziałem kosztów,
  • Bieżąca kontrola kont, uzgadnianie i monitorowanie sald oraz analiza rozrachunków,
  • Przygotowywanie przelewów za pomocą bankowości elektronicznej,
  • Rozliczanie podatku VAT – uzgadnianie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji i JPK,
  • Przygotowywanie danych i udział w sporządzaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych – przyjmowanie na stan z inwestycji, amortyzacja, okresowa weryfikacja stawek amortyzacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • co najmniej 5-letni staż pracy w księgowości,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (VAT, CIT),
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą), pakiet medyczny
  • Zatrudnienie na pełen etat.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w PTBS prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 23 września 2021 roku na adres:

Ul. Konfederacka 4

60-281 Poznań

lub sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, iż na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby

Składając dokumenty, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku) Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.