lipiec

2021

09

Oferta pracy: specjalista ds. technicznej obsługi zasobów

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO sp. z o.o.

Zatrudni na stanowisku

SPECJALISTA DS. TECHNICZNEJ OBSŁUGI ZASOBÓW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie częściowych i końcowych odbiorów robót remontowo-budowlanych lokali mieszkalnych, użytkowych oraz części wspólnych zasobów mieszkaniowych PTBS,
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych dotyczących zgłaszanych usterek, typowania lokali do remontu, potwierdzeń usunięcia wad, przejmowania i przekazywania lokali,
  • współpraca w zakresie realizacji remontów z właściwymi komórkami Spółki,
  • szacowanie kosztów prac remontowo-budowlanych,
  • przygotowywanie danych, zestawień do raportów i sprawozdań,
  • przygotowywanie propozycji do planów remontowych,
  • opracowywanie wytycznych do specyfikacji warunków zamówień na roboty budowlane i usługi,
  • prowadzenie dokumentacji przeglądowej budynków mieszkalnych wielorodzinnych (Książki Obiektu Budowlanego).

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej (projektów budowlanych, itp.),
  • znajomość MS Word, Excel, Power Point,
  • mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego oraz programu AutoCad,
  • mile widziana umiejętność przedmiarowania i kosztorysowania robót.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • stabilną pracę w renomowanej Spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w PTBS prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 26 LIPCA 2021 roku na adres:

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o

Konfederacka 4, 60-281 Poznań

lub

sekretariat@ptbs.pl

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.