luty

2018

02

Poznańskie TBS Gazelą Biznesu 2017

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego znalazło się w gronie laureatów 18 edycji Rankingu Gazele Biznesu 2017. Organizatorem tej prestiżowej publikacji oraz cyklu spotkań jest dziennik Puls Biznesu. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali 31 stycznia 2018 r.

 

 

Pełna fotorelacja z poznańskiej gali Gazele Biznesu 2017 dostępna na stronie Pulsu Biznesu.

O Rankingu

„Gazele Biznesu” to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm sporządzane przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 roku. Aby otrzymać tytuł, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych.

„Gazele Biznesu” to nie tylko ponad 200-stronnicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, które są okazją do rozmów o największych problemach, wyzwaniach i nadziejach średnich i małych przedsiębiorstw.