czerwiec

2020

30

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.  drugie w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za rok 2020

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.  drugie w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za rok 2020. Organizatorem Rankingu jest redakcja Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

W bieżącej edycji rankingu kapituła oceniała ponad czterdzieści aplikacji, które spłynęły do redakcji z całego kraju, decydując się ostatecznie na wyłonienie czołowej 10. najlepszych TBS-ów w Polsce. Poznański TBS po raz piąty zajmuje miejsce w czołówce rankingu.

Ranking ma na celu wyłonienie czołowych przedstawicieli tak ważnego dla każdego miasta organizmu, jakimi są TBS-y. Poza wyróżnieniem najlepszych Ranking ma przybliżyć czytelnikom Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej, opinii publicznej oraz internautom problematykę związaną z zarządzaniem zasobem mieszkaniowym.

To najlepsza okazja dla branży mieszkaniowej i jej kluczowych przedstawicieli do pochwalenia się sukcesami. Ponowne zajęcie przez Poznańskie TBS miejsca w czołówce rankingu potwierdza jego pozycję lidera.

Gratulujemy pozostałym Laureatom.

Strefa Gospodarki: Ogólnopolski Ranking Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za rok 2020