marzec

2023

09

„Dzień dla najemców” w PTBS.

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców PTBS Zarząd Spółki rozpoczyna duże zmiany w komunikacji z najemcami. Od 20 marca będzie można odbyć indywidualne rozmowy z członkami Zarządu w ramach „Dnia dla najemców”.

„Dzień dla najemców” to nowa inicjatywa Zarządu PTBS mająca na celu poprawę komunikacji z mieszkańcami. Od 20 marca członkowie Zarządu PTBS w każdy poniedziałek będą dostępni dla najemców zasobu PTBS w siedzibie Spółki przy ul. Konfederackiej 4. Na spotkanie będzie można umówić się zarówno drogą telefoniczną pod numerem telefonu 61 850 83 21 jak i drogą mailową pisząc wiadomość na adres sekretariat@ptbs.pl. Zarząd PTBS uprzejmie prosi o podanie w treści maila lub w rozmowie telefonicznej tematu rozmowy. Pozwoli to Spółce jak najlepiej przygotować się do spotkania, a dzięki temu sprawniej będzie można rozwiać wątpliwości i rozwiązać problemy najemców. Na spotkaniu będzie można uzyskać również wszystkie niezbędne informacje na temat planowanych inwestycji, prac remontowych i zmian w zasobie mieszkaniowym PTBS. Ważna informacja – nie będzie możliwości spotkania z Zarządem bez uprzedniego umówienia się na rozmowę.

Wstępnie przewidziany czas na spotkanie z Zarządem to 30 minut. W zależności od stopnia złożoności problemu ten czas może zostać wydłużony. Zgłoszenia na pierwsze spotkanie z cyklu „Dzień dla najemców” można składać do 16 marca. Następnie pracownicy Spółki będą potwierdzać telefonicznie lub mailowo umówione spotkanie z Zarządem. Jesteśmy przekonani, że działania prowadzone przez Zarząd Spółki pomogą rozwiązać Państwa problemy, a indywidualne spotkania z najemcami poprawią komunikację na linii Mieszkańcy – PTBS.