Najem z dojściem do własności

Aktualności


11
Maj 2018

NABÓR WNIOSKÓW DO PROGRAMU NAJEM Z DOJŚCIEM DO WŁASNOŚCI” – II ETAP ROZPOCZNIE SIĘ 21 MAJA O GODZINIE 7.00 I POTRWA DO 2 LIPCA

Wnioski można składać wysyłając mailowo na adres bok@ptbs.pl (w tym wypadku należy przesłać skan podpisanego wniosku wraz ze wszystkimi załącznikami, oraz podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rejestracji wniosku), pocztą tradycyjną na adres Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o., ul. Konfederacka 4, 60-281 Poznań, lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Konfederackiej 4.

Rejestracja wniosków pierwszego dnia naboru rozpocznie się o godzinie 7.00.

Wnioski, które spłyną do Spółki przed tym terminem nie będą rejestrowane. W takim przypadku konieczne będzie ponowne przesłanie wniosku.

Do prac Komisji Kwalifikacyjnej zostaną przekazane jedynie wnioski podpisane i należycie wypełnione wraz z wymaganymi załącznikami. Kompletność wniosku będzie wstępnie weryfikowana przez pracowników Biura Obsługi Klienta przed przedłożeniem do prac Komisji.

Wnioski składane osobiście w siedzibie Spółki oraz wnioski składane drogą mailową, które wpłyną o tej samej godzinie, będą rejestrowane w zestawieniu przygotowywanym na potrzeby Komisji Kwalifikacyjnej naprzemiennie (tzn. raz wniosek złożony osobiście, raz wniosek złożony drogą mailową).

Regulamin programu oraz wniosek wraz z załącznikami znajdują się w sekcji DO POBRANIA
ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

O inwestycji


NA STRZESZYNIE –  II ETAP

Nowe osiedle Poznańskiego TBS to propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania w Poznaniu. Ulokowane jest w niewątpliwie urokliwej dzielnicy – Strzeszynie – w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji w rejonie ulic Koszalińskiej – Literackiej – Żołnierzy Wyklętych powstają mieszkania dostępne w programie „Najem z dojściem do własności”.

Program „Najem z dojściem do własności” opiera się na idei stopniowego wykupu mieszkania. Umożliwia systematyczną spłatę ceny mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie najmowanego lokalu w okresie od 5 do 25 lat od momentu podpisania umowy najmu.

Ofertę uzupełniają mieszkania na wynajem w klasycznym systemie TBS oraz lokal przeznaczony na przedszkole i żłobek (realizowany w I etapie), a także lokale usługowe i przychodnia lekarska.

W II etapie powstaje 180 mieszkań dostępnych w programie „Najem z dojściem do własności”. Zakończenie II etapu planowane jest na przełom 2019 i 2020 r.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA / II ETAP

 

Inwestycja jest współfinansowana w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych, wspólnej inicjatywy Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Komisji Europejskiej.

DO POBRANIA:

O inwestycji


NA STRZESZYNIE – I ETAP

Nowe osiedle Poznańskiego TBS to propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania w Poznaniu. Realizowane jest w niewątpliwie urokliwej dzielnicy – Strzeszynie – w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji zlokalizowanej w rejonie ulic Koszalińskiej – Literackiej – Żołnierzy Wyklętych powstają mieszkania dostępne w programie „Najem z dojściem do własności”. Umożliwia on systematyczną spłatę ceny mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie go w okresie od 5 do 25 lat od momentu przystąpienia do programu. Ofertę uzupełnią mieszkania na wynajem w klasycznym systemie TBS oraz mieszkania chronione i wspomagane (dedykowane m.in. seniorom), a także lokale usługowe. Inwestycja jest realizowana etapami.

W I etapie powstaje 357 mieszkań, z czego 288 w programie “Najem z dojściem do własności”. Pozostałe lokale będą dostępne w klasycznym systemie TBS.

Planowane metraże lokali mieszkalnych:

  • 1 pokojowe: 30 – 36 m²
  • 2 pokojowe: 39 – 56 m²
  • 3 pokojowe: 56 – 67 m²

Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2019 roku.

 

Inwestycja jest współfinansowana w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych, wspólnej inicjatywy Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Komisji Europejskiej.

 

DO POBRANIA:

O inwestycji


PILOTAŻ – SUWALSKA

Pilotażowy etap programu „Najem z dojściem do własności” zrealizowany przy ul. Suwalskiej na poznańskim Strzeszynie. Mieszkańcy odebrali klucze do swoich nowych mieszkań 4 października 2016 roku. Na tym kameralnym osiedlu powstało 20 mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 58 do 83 m². Mieszkania zostały wykonane w standardzie „pod klucz”.

Poniżej dostępny jest regulamin pilotażowego etapu programu „Najem z dojściem do własności”.

Newsletter


Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
Jeśli link potwierdzający zapis do newslettera nie zadziała, nie martw się. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt


Biuro Obsługi Klienta

ul. Konfederacka 4, 60-281 Poznań

61 646 33 44 lub 61 850 83 35/37/47

bok@ptbs.pl