listopad

2017

08

Nabór na mieszkania w systemie TBS – Poznań

zdjecie-aktualnosci-ptbs.
POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO S. Z O. O. OGŁASZA NABÓR WNIOSKÓW NA NAJEM MIESZKAŃ W KLASYCZNYM SYSTEMIE TBS ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W POZNANIU. WNIOSKI MOŻNA SKŁADAĆ  OD 15 LISTOPADA DO 14 GRUDNIA 2017 R.

 

nabór dotyczy:

  1. lokali mieszkalnych budowanych w ramach nowej inwestycji, u zbiegu ulic Koszalińskiej, Literackiej, Żołnierzy Wyklętych na poznańskim Strzeszynie (mieszkania 2 oraz 3 pokojowe, o metrażach od 50 do 70 m2).
  2. lokali mieszkalnych, które zostaną zwolnione w przyszłości przez dotychczasowych najemców, nabór ma charakter uzupełniający (mieszkania 1,2,3 oraz 4 pokojowe, o metrażach od 30 do 95 m2),

Wymagania:

  • brak tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego na terenie Poznania,
  • dochód gospodarstwa domowego nie może przekraczać maksymalnych progów dochodowych określonych w ustawie o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego z dnia 26 października 1995 r. z późniejszymi zmianami,
  • rozliczanie podatku dochodowego w Poznaniu bądź zobowiązanie się do jego rozliczania od momentu zawarcia umowy najmu.

Płatności:

  • zwrotna kaucja w wysokości od 5 do 15 tys. – w zależności od wielkości mieszkania, płatna jednorazowo,
  • partycypacja w wysokości od 20 do 110 tys. – w zależności od wielkości i lokalizacji mieszkania.

Podane kwoty są aktualne na dzień ukazania się ogłoszenia i mogą ulec zmianie.

Wnioski oraz szczegółowe informacje dostępne w zakładce Mieszkania w systemie TBS oraz w Biurze Obsługi Klienta Poznańskiego TBS sp. z o. o. ul. Konfederacka 4 w Poznaniu, tel. 61 850 83 35 / 37.