maj

2020

29

1 czerwca 2020 roku Poznańskie TBS wznawia przyjęcia w Biurze Obsługi Klienta i pozostałych biurach Spółki

zdjecie-aktualnosci-ptbs.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i naszych pracowników wszystkie osoby planujące odwiedzić Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego proszone są o zapoznanie się i przestrzeganie poniższych zasad:

  • W pomieszczeniu może przebywać tylko 1 osoba niebędąca pracownikiem Spółki – prosimy wchodzić pojedynczo,
  • przed wejściem konieczne będzie zasłonięcie nosa i ust,
  • wymagana jest dezynfekcja rąk lub noszenie rękawiczek – płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściu.

Wizyta w BOK nie wymaga rezerwacji terminu. W przypadku spotkań z pozostałymi pracownikami Spółki sugerujemy wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu spotkania. Aktualne dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Ponadto przypominamy że nasi pracownicy są do dyspozycji telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – zachęcamy do kontaktu w pierwszej kolejności właśnie tą drogą. Istnieje także możliwość pozostawienia korespondencji w zewnętrznej skrzynce, znajdującej się przed wejściem do Biura Zarządu.

Apelujemy do wszystkich klientów o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – osoby, które ich nie zastosują, nie zostaną przyjęte.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

NABÓR DO PROGRAMU „NAJEM Z DOJŚCIEM DO WŁASNOŚCI”

W związku z planowanym od 3 czerwca do 3 lipca br. naborem do programu „Najem z dojściem do własności” informujemy, że wnioski będzie można składać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej i tradycyjnej lub pozostawiać je w skrzynce przed wejściem do Biura Zarządu. Więcej informacji o sposobach składania wniosków dostępnych tutaj.