Najem z dojściem do własności

Aktualności


13
Marzec 2018

Obecnie przygotowujemy kolejny etap inwestycji w rejonie ul. Koszalińskiej, gdzie realizowany jest program „Najem z dojściem do własności”. Nabór na mieszkania realizowane w kolejnych etapach tego programu planowany jest na I połowę br. O dokładnym terminie naboru poinformujemy niebawem, zarówno na stronie internetowej, jak i na naszym fanpage’u Mieszkania Poznania oraz newsletterem.

O inwestycji


ETAP I – KOSZALIŃSKA

Nowe osiedle Poznańskiego TBS to propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania w Poznaniu. Realizowane jest w niewątpliwie urokliwej dzielnicy – Strzeszynie – w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji zlokalizowanej w rejonie ulic Koszalińskiej – Literackiej – Żołnierzy Wyklętych powstają mieszkania dostępne w programie „Najem z dojściem do własności”. Umożliwia on systematyczną spłatę ceny mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie go w okresie od 5 do 25 lat od momentu przystąpienia do programu. Ofertę uzupełnią mieszkania na wynajem w klasycznym systemie TBS oraz mieszkania chronione i wspomagane (dedykowane m.in. seniorom), a także lokale usługowe. Inwestycja jest realizowana etapami.

W I etapie powstaje 357 mieszkań, z czego 288 w programie „Najem z dojściem do własności”. Pozostałe lokale będą dostępne w klasycznym systemie TBS.

Planowane metraże lokali mieszkalnych:

  • 1 pokojowe: 30 – 36 m²
  • 2 pokojowe: 39 – 56 m²
  • 3 pokojowe: 56 – 67 m²

Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2019 roku.

☛ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA / I ETAP

 

Inwestycja jest współfinansowana w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych, wspólnej inicjatywy Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Komisji Europejskiej.

 

DO POBRANIA:

O inwestycji


PILOTAŻ – SUWALSKA

Pilotażowy etap programu „Najem z dojściem do własności” zrealizowany przy ul. Suwalskiej na poznańskim Strzeszynie. Mieszkańcy odebrali klucze do swoich nowych mieszkań 4 października 2016 roku. Na tym kameralnym osiedlu powstało 20 mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 58 do 83 m². Mieszkania zostały wykonane w standardzie „pod klucz”.

Poniżej dostępny jest regulamin pilotażowego etapu programu „Najem z dojściem do własności”.

Newsletter


Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
Jeśli link potwierdzający zapis do newslettera nie zadziała, nie martw się. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt


Biuro Obsługi Klienta

ul. Konfederacka 4, 60-281 Poznań

61 646 33 44 lub 61 850 83 35/37/47

bok@ptbs.pl