Najem z dojściem do własności

Aktualności


28
Czerwiec 2017
NABÓR WNIOSKÓW NA MIESZKANIA REALIZOWANE W I ETAPIE OSIEDLA PRZY UL. KOSZALIŃSKIEJ ZAKOŃCZYŁ SIĘ 14 KWIETNIA 2017

Komisja Kwalifikacyjna zakończyła etap prac związany z oceną wniosków o przydział mieszkania przy ul. Koszalińskiej. Osoby, które do tej pory nie uzupełniły wniosków o wymagane załączniki, zostaną mailowo poinformowanie o konieczności ich uzupełnienia, dlatego prosimy wnioskodawców o sprawdzenie swoich skrzynek pocztowych i niezwłoczne uzupełnienie dokumentów. Jeśli nie otrzymają Państwo takiej prośby, oznacza to, że Państwa wniosek jest kompletny i nie ma konieczności jego uzupełniania.

Ostateczna kolejność na liście mieszkaniowej zostanie ustalona po otrzymaniu przez Komisję wszystkich dokumentów. O wynikach naboru każdy wnioskodawca zostanie poinformowany indywidualnie, na adres podany we wniosku (mailowy, a w przypadku jego braku na adres do korespondencji).

O inwestycji


ETAP I – KOSZALIŃSKA

Nowe osiedle Poznańskiego TBS to propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania w Poznaniu. Realizowane będzie w niewątpliwie urokliwej dzielnicy – Strzeszynie – w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji zlokalizowanej w rejonie ulic Koszalińskiej – Literackiej – Żołnierzy Wyklętych powstaną mieszkania dostępne w programie „Najem z dojściem do własności”. Umożliwia on systematyczną spłatę ceny mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie go w okresie od 5 do 25 lat od momentu przystąpienia do programu. Ofertę uzupełnią mieszkania na wynajem w klasycznym systemie TBS oraz mieszkania chronione i wspomagane (dedykowane m.in. seniorom). Inwestycja będzie realizowana etapami.

W I etapie inwestycji powstanie ponad 357 mieszkań o metrażach:

  • 1 pokojowe: 30 – 36 m²
  • 2 pokojowe: 39 – 56 m²
  • 3 pokojowe: 56 – 67 m²

288 z nich zostanie zrealizowanych w programie „Najem z dojściem do własności”. Pozostałe 69 mieszkań powstanie w klasycznym systemie TBS.

Zakończenie I etapu planowane jest na IV kwartał 2018 roku.

☛ ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Inwestycja jest współfinansowana w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych, wspólnej inicjatywy Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Komisji Europejskiej.

 

DO POBRANIA:

O inwestycji


PILOTAŻ – SUWALSKA

Budowa pilotażowej inwestycji w ramach programu „Najem z dojściem do własności” dobiegła końca. Mieszkańcy odebrali klucze do swoich nowych mieszkań 4 października 2016 roku. Na kameralnym osiedlu przy ul. Suwalskiej powstało 20 mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 58 do 83 m². Mieszkania zostały wykonane w standardzie „pod klucz”.

Poniżej dostępny jest regulamin pilotażowego etapu programu „Najem z dojściem do własności”.

Newsletter


Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszą ofertą!
Jeśli link potwierdzający zapis do newslettera nie zadziała, nie martw się. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt


Biuro Obsługi Klienta

ul. Konfederacka 4, 60-281 Poznań

61 850 83 35/37/47

bok@ptbs.pl